Ürünlerimiz
Kavisli Balata Disk Fren Balata Sanayi ve Makina Balataları Rulo Balata Debriyaj Balatası Pabuçlu Balata Disk fren aynası
Bizden Haberler
Şirketimiz ile ilgili haberler bu bölümden yayınlanacaktır.
   
Bize Ulaşın
Telefon : +90 262 335 00 65 - 335 28 73
Çağrı Merkezi : 755 5005
E-mail : info@kocaelibalata.com.tr
 

Hakkımızda

Kocaeli Balata Ltd. Şti 1990 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren gelişerek Türkiye’nin balata sektöründe ürün pörtfeyi en geniş şirketi olmayı başarmıştır. 30’a yakın markanın temsilciliğini bünyesinde barındıran şirketimiz 2.000 çeşit ürün grubuyla, kavisli fren balatası, disk fren balatası, debriyaj balatası, sanayi ve makine balatası, disk fren aynası, fren merkezi ve fren ana merkezi konusunda hizmet vermektedir.

Kocaeli Balata  Türkiye sanayisinin, makine balatası ihtiyacının tamamını karşılayarak yabancı ülkelerden yüksek fiyatlarla balata ithal edilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırmış ve yüksek kalitede üretim yaparak sanayinin gelişmesine yardımcı olmuştur.

Kocaeli Balata ’nin öncelikli amacı; müşteri tatminkarlığını, kullanılan son teknoloji ve takım ekip çalışması ile en yüksek düzeyde tutmaktır.

Günümüzde Türkiye pazarında 1500 üzerinde müşterisine kaliteli hizmet veren Kocaeli Balata güvenilir satış ve dağıtım ağına sahiptir.

Geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve sektörde hak ettiği yeri almıştır.


 
Bizi Takip Edin
Anasayfa İletişimSite HaritasıAtak Mail