Ürünlerimiz
Kavisli Balata Disk Fren Balata Sanayi ve Makina Balataları Rulo Balata Debriyaj Balatası Pabuçlu Balata Disk fren aynası
Bizden Haberler
Şirketimiz ile ilgili haberler bu bölümden yayınlanacaktır.
   
Bize Ulaşın
Telefon : +90 262 335 00 65 - 335 28 73
Çağrı Merkezi : 755 5005
E-mail : info@kocaelibalata.com.tr
 

Kavisli Fren Balatası

kavisli balata
Tambur tipi fren donanımlı (Kampanalı) araçlar için, sabit kavis ve ölçülerde imal edilen, asbestsiz, sentetik reçine bağlayıcılı yumuşak metal talaşı ve özel katkılar ihtiva eden, fren balata kalitelerinden biridir. Orta ve ağır hizmet (Kamyon, Treyler, Yol ve Hafriyat makineleri ) tipi araç ve makinelerin frenleme düzenleri için tavsiye edilir. Emniyetli fren tutma özelliği yanında kampanaya zarar vermeden uzun bir çalışma ömrüne ve yüksek mekanik mukavemete sahiptir Özel siparişler dışında ait olduğu aracın pabuçlarına uygun, monte edilmeye hazır şekilde satışa sunulmaktadır.

KAUÇUK ESASLI KAVİSLİ FREN BALATASI Çeşitli bağlayıcılarla geliştirilmiş, sabit kavisli, kauçuk esaslı fren balatasıdır. Kolayca işlemeye elverişlidir, pabuç yüzeyine çok iyi intibak eder, perçinleme ve yapıştırmaya uygundur. Küçük ve orta sınıf araçların fren ve el frenlerinde çok geniş bir kullanım sahası vardır. Frenleme kabiliyeti yüksek, aşınma ömrü normaldir. Muhtelif genişlik ve kalınlıklarda olmak üzere pabuca uygun ölçülerde satışa sunulmaktadır.

Kullanıldığı alanlar

Otobüs, Kamyon, Tır, Dorsey, İş Makineleri, Midibüs, Minibüs, Kamyonet ve Otomobillerin kampana fren sistemlerinde fren pabuçların üzerine çakılır veya yapıştırılır.


Kavisli Fren Balatası 

 
Bizi Takip Edin
Anasayfa İletişimSite HaritasıAtak Mail